אימון עסקי

נעים להכיר

אני יעל זהר, יועצת עסקית ומרצה לעסקים קטנים ובינוניים ועוסקת בתחום פיתוח מנהלים- ליווי אישי וסדנאות ניהול בארגונים. 

 

המומחיות שלי להוביל בעלי עסקים לנהל את העסק בצורה אפקטיבית תוך הקשבה לצרכים הייחודיים שלהם, כמו כן אני מייעצת ומאמנת מנהלים לשיפור אפקטיביות ומיומנויות הניהול. 

החזון שלי לאפשר לאנשים להגשים את עצמם בתחום הקריירה ובזירה העסקית , לעסוק במה שהם באמת אוהבים ולנהל חיים מאוזנים מתוך בחירה ומיצוי הפוטנציאל האישי.

וכן גם אני עברתי שינוי מקצועי , אז לפני שאספר איך הוא התחיל , אשתף ברקע המקצועי שקדם:  

 

ניהלתי מערך מוקדי שירות בחברת אינטרנט מובילה, הקמתי וניהלתי מערך הדרכה, ניהלתי כ-3 ראשי צוות  וכ-30 נציגים, הייתי אחראית על  פניות הציבור ועל הפן המשפטי, והייתי חלק מהנהלת החברה , כלומר שותפה לקבלת החלטות אסטרטגיות. 

לתפקיד ניהולי הגעתי לאחר שנים של תפקידי שירות והדרכה. 

 

במהלך שנותיי בתפקיד סיימתי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ וניהול משאבי אנוש במסלול האקדמי המכללה למנהל,  כמנהלת תמיד חיפשתי דרכים להנעת העובדים ולהעלאת המוטיבציה והלימודים מהבחינה הזאת תרמו לי משמעותית בהבנת הצרכים של העובדים ובשכלול מיומנויות הניהול שלי , אך הלמידה הכי גדולה תמיד הייתה מהשטח וכמנהלת היה כלל אצבע שתמיד הנחה אותי : מי שבשטח ,כלומר העובדים , צרכיהם צריכים להיות ממוקמים במקום השני לאחר הלקוח. 

 

התואר ראשון היה בסוציולוגיה ומדעי המדינה באוניברסיטת בר-אילן,  השיקול שהנחה אותי בלימודים היה ללמוד משהו מעניין וקליל ואכן גם שם הייתה תרומה בסיפוק הסקרנות על התנהגות הפרט בחברה. 

 

השינוי שלי בקריירה התרחש עם לידת בני , בהתחלה היה לי די ברור שאני חוזרת לעבודה מיד לאחר מספר חודשים מתוך רצון לא לשנות יותר מידי את שגרת חיי. למדתי בחופשת הלידה אימון במכון אדלר בשאיפה לחזור אחרי חופשת הלידה עם כישורי ניהול משוכללים יותר והתאהבתי בתחום.

 הידיעה שאני יכולה לבחור כיצד חיי ייראו ולעצבם בהתאם לחזון שלנגד עיני , גרמה לי לרווחה עצומה ומהנקודה הזאת התחלתי לבנות את הקריירה מחדש.

 

האני מאמין שלי בדומה למשנתו של אדלר שהכול יכול להיראות אחרת, יש לנו יכולת לבחור כיצד חיינו יראו ותפקידי כמאמנת ויועצת לסייע לכם לזהות את הדרך המקצועית והאישית שתאפשר לכם להתפרנס ברווחה וליהנות מהעשייה המקצועית. 

בנימה אישית , אני נשואה לאילן ואמא ליואב ועמרי , אנחנו בית שאוהב וחי עם חיות (4 כלבים).

המשפחה שלי היא מקור ההשראה וההנעה בחיי ומקור הצמיחה שלי.