טיפים לקידום מקצועי

קידום מקצועי

אתם רואים את עצמכם מטפסים לתפקיד בכיר או נחשק יותר ,אך לא יודעים כיצד להשיג הקידום.


בפוסט הזה אתמקד בטיפים שיסיעו לכם לגבש אסטרטגיה.


אפתח ואומר כי רצונכם להתקדם במקום העבודה הוא צעד חשוב בניהול הקריירה שלכם שכן במציאות החברתית כלכלית הנוכחית שאנו חיים כדאי שנגלה אחריות לקידום ולהתפתחות המקצועית שלנו ונציב מטרות.


ישנה נטייה לחשוב שאולי ההנהלה רואה את עבודותינו ואם תהיינה אפשרויות לקידום אז בטח יציעו.


בחלק ניכר מהמקרים באמת זה התהליך אך השאלה האם אנחנו רוצים להיות אילו שמתווים את הדרך ולוקחים את המושכות ומנהלים את הקריירה או אילו שמובלים בארגון.


ונניח שהצבנו מטרה, איך מתחילים:


1. שיווק עצמי בעבודה- חשוב לתעד הצלחות לקראת סיכומי שנה כדי להציג בפני ההנהלה ובכלל לעדכן במיילים ולשתף ביוזמות שלכם במסגרת התפקיד.


במידה ואין פגישת עבודה קבועה עם המנהל/ת האישי,כדאי ליזום לשם עדכונם בעבודה השוטפת וביוזמות.


2. מעורבות ,יוזמה ואכפתיות בארגון – גלו מעורבות, יוזמה ואכפתיות ממקום העבודה, הראו את תרומתכם גם כתוצאה ישירה מביצוע תפקידכם על הצעד הכי טוב וגם תרומה באספקטים שונים שמשקפים את הנאמנות שלכם לארגון.


3. שיתוף- שתפו את הגורמים הרלוונטיים במקום העבודה על שאיפותיכם.


4.רכישת ידע- תתחילו ללמוד אודות התפקיד הבא הן על ידי קולגות ואנשים מתוך הארגון והן בהכשרה מבחוץ שיכולה לשדרג את היכולות המקצועיות הרלוונטיות.


5. יחסים בתוך הארגון- טיפוח יחסים חשוב מאוד לשם הקידום ולכן פרגנו לקולגות ושמרו על יחסים פוריים.


באימון לקידום מקצועי, אני מסייעת למתאמנים להתחבר לעוצמות וליכולות הבינאישיות והמקצועיות מתוך הבנה שהחיבור לתרומה שלהם הוא צעד חשוב לקראת קבלת התפקיד ולכן מציעה לכם, רגע לפני גיבוש האסטרטגיה שהולמת את עולם הערכים שלכם, ערכו רשימה של החזקות והעוצמות שלכם והתרומה שלכם לארגון והכי חשוב זיכרו שזה בידים שלכם.


בהצלחה

#קידוםמקצועי #טיפיםלקידום #אימוןלקידוםבעבודה #התפתחותמקצועית

פוסטים נבחרים
פוסטים קודמים